Biz www.konyamevlana.com olarak güvenliğe ve orijinal ürün bulundurmaya çok dikkat ediyoruz.

Cloudflare – The Web Performance & Security Company ile 7 gün 24 saat kontrol ve denetimi sağlıyoruz. Sitemizde bulunurken sizin bilgisayarınıza/ tabletinize/ mobil cihazınıza herhangi bir uygulama yollamıyor, sizin kişisel bilgilerinizi depolamıyoruz.

Sitemize girdikten sonra, RapidSSL SHA 256 CA tarafından sadece sitemize özel verilen koruma sayesinde kişisel tüm verileriniz ve kredi kart bilgilerinizin güvenliği koruyoruz. (Yeşil Adres Çubuğu, doğru web sitesinde olduğunuzdan emin olmanızı sağlayan bir uygulamadır. Global Sign EV (Extended Validation) SSL sertifikasına sahip bir siteye girdiğinizde tarayıcınızın adres çubuğu yeşil renge dönüşür. Bu görsel uyarıcı sayesinde dolandırıcılık amaçlı hazırlanmış bir sitede değil, gerçek web sitesinde olduğunuzdan emin olabilirsiniz)

Kredi Kart bilgilerinizi doldurduktan sonra ”onaylıyorum” tıkladığınızda 3D Secure sistemi devreye girmektedir. ( 3D Secure sistemi, e-ticaret işlemlerinin güvenli olarak yapılabilmesini sağlayan ve uluslararası kart kuruluşlarınca desteklenen bir sistemdir. 3D secure altyapısı olan e-ticaret sitelerin kart hamilleri, güvenli bir şekilde işlem yapabilmektedirler.Kredi kartını aldığı bankaya vermiş olduğu cep telefonu numarasına onay kodu yollamaktadır. 3D Secure sistemini kullanmayan üye iş yerlerinde, kart hamilinin bilgisi dışında gerçekleştirilen işlemlere kart hamillerinin itiraz etmeleri durumunda işlem tutarları uluslararası kuralları çerçevesinde üye iş yerlerinden geri alınmaktadır.)

Kişisel bilgilerimize (Ticari Ünvan, Adres, Sicil, Vergi Numarası) Hakkimizda sayfamızdan ulaşabilir, soru ve sorunlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz